Collection: Camp With Snoopy
Pack your bags, we're headed to Camp Snoopy!
With three limited edition cube flavours inspired by Snoopy & Woodstock, in either a 2pc Bento Box® or our 3pc Tin Lunch Box, a collectible keepsake is a must-have for Snoopy and candy lovers alike. Inside, you'll find limited-edition Candy Cubes® inspired by a camping adventure. Once the sweets are gone, reuse the tin or Candy Bento Box® for snacks, lunches, or keepsakes - because with Snoopy, the adventure never ends.
-
Sugarfina Australia
Peanuts Bundle
Regular price $130.00Sale price $130.00 Regular price $185.20Unit price / per -
Sugarfina
Snoopy Tin Lunch Box 3Pc Bento Box® Peanuts®
Regular price $40.00Sale price $40.00 Regular price $54.90Unit price / per -
Sugarfina
Camp With Snoopy 2Pc Bento Box® Peanuts®
Regular price $26.00Sale price $26.00 Regular price $34.90Unit price / per -
Sugarfina
Peanut's X Sugarfina 3 Piece Pop-Up Candy Bento Box
Regular price $35.00Sale price $35.00 Regular price $53.30Unit price / per -
Sugarfina Australia
Peanuts X Sugarfina Snoopy's Treats Holiday Tin
Regular price $28.00Sale price $28.00 Regular price $34.30Unit price / per -
Sugarfina
Snoopy's House Advent Calendar
Regular price $89.90Sale price $89.90 Regular price $99.90Unit price / per -
Sugarfina
Take A Hike Club -Chocolate Biscuits- Peanuts®
Regular price $12.50Sale price $12.50 Regular price $15.30Unit price / per -
Sugarfina
Never Stop Climbing -Jelly Bears- Peanuts®
Regular price $12.50Sale price $12.50 Regular price $15.30Unit price / per -
Sugarfina
Living That Outside Life -Lemonade Stars- Peanuts®
Regular price $12.50Sale price $12.50 Regular price $15.30Unit price / per -
Sugarfina
Charlie Brown - Sparkle Pops® - Small Candy Cube®
Regular price $12.50Sale price $12.50 Regular price $15.30Unit price / per -
Sugarfina
Snoopy - Sugared Cranberries - Small Candy Cube®
Regular price $12.50Sale price $12.50 Regular price $15.30Unit price / per -
Sugarfina
Woodstock - Jelly Bears - Small Candy Cube®
Regular price $12.50Sale price $12.50 Regular price $15.30Unit price / per



































